صبرا
خانه / شیلنگ حصیری / بزرگترین تولید کننده شیلنگ های حصیری در کشور

بزرگترین تولید کننده شیلنگ های حصیری در کشور

تولید کننده شیلنگ های حصیری

 

آیا بزرگترین تولید کننده شیلنگ های حصیری در کشور را می شناسید؟ آیا مدت هاست که به دنبال مشهورترین تولید کننده شیلنگ های صنعتی در کشور می گردید؟ خبر خوش به شما عزیزان: در این سایت بزرگترین تولید کننده شیلنگ های حصیری در کشور با نام تجاری صبرا در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

شیلنگ حصیری چیست؟

جالب است بدانید که شیلنگ ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند که در این متن قصد داریم به یکی از انواع شیلنگ صنعتی، به نام شیلنگ های حصیری بپردازیم.

حتما شما در زیر ظرف شویی ها و دستشورهای منازلتان یا در کنار آبگرمکن های دیواری و یا سایر تجهیزات و پکیج های مورد استفاده در منازل شیلنگ های فلزی مشاهده کرده اید که غالبا طوسی رنگ هستند، به این دسته از شیلنگ ها که از یک لایه (درونی) پلاستیکی و یک لایه (بیرونی) فلزی (آلومینیوم و یا استیل) ساخته می شوند شیلنگهای حصیری یا شیلنگ های پکیجی گفته می شود.

مهمترین علت استفاده از یک لایه آلومینیومی یا استیل: این است که این لایه بتواند لایه پلاستیکی این نوع شلنگ ها را در برابر انواع خراشیدگی ها، فشارها، و … حفظ نماید.

 

فروش شیلنگ حصیری

شیلنگ های حصیری در چه سایزهای تولید می شود؟

شیلنگ هایی که توسط تولید کننده شیلنگ های حصیری تولید می شود غالبا به صورت پیش فرض از لحاظ اندازه (طول) در ۶ سایز ۱۰ تا ۶۰ سانتی متری تولید می گردد و لحاظ قطر و سایز در سه سایز بسیار پرمصرف و پرکاربرد ۱ اینج، ۱/۲ اینچ، ۳/۴ اینچ تولید می گردد و تمامی این سایزها در بازار به صورت عمده موجود می باشد.

 

خرید شیلنگ حصیری

 

کاربرهای شیلنگ های حصیری

در بالا به برخی از کاربردها و موارد استفاده از شیلنگ های حصیری اشاره نمودیم که قصد داریم در زیر به صورت تیتر وارد به مهمترین موارد استفاده از شیلنگ های حصیری موجود در بازار اشاره کنیم:

  • اتصالات شیرآلات دستشوری ها و ظروفشوری ها به سیستم لوله کشی
  • اتصال انواع ماشین هایی که با آب کار می کنند (مانند ماشین لباس شویی، ماشین ظرفشویی و …) به سیستم لوله کشی
  • اتصال انواع آبگرمکن ها و پکیج های دیواری به سیستم لوله کشی
  • و …

که سایز و ابعاد اندازه و نوع شیلنگ های مصرفی بنا به نوع استفاده در برخی موارد متفاوت است که قبل از خرید شیلنگ های حصیری به صورت عمده برای پخش در بازار بهتر از با یک منبعی معتبر مشورت نمایید.

قیمت شیلنگ حصیری

نحوه خرید و فروش شیلنگ حصیری در بازار

شیلنگهای حصیری که توسط تولیدکنندگان تولید می گردد به دو شکل وارد بازار می شود:

  • تولیدکنندگانی هستند که شیلنگ های حصیری را از تولید کننده دیگری به صورت حلقه ای تهیه و خودشان اقدام به سر هم کردن و نهایی کردن این نوع شلنگ برای استفاده در بازار می نماید ( به عبارتی آن را منتاژ می کنند) سپس به بازار عرضه می کنند.
  • و تولید کنندگانی هم هستند که خودشان تمام مراحل تولید را از صفر تا صد کار انجام داده و سپس شیلنگهای حصیری تولید شده را به بازار تزریق می نمایند.

 

خرید و فروش شیلنگ

بزرگترین تولید کننده شیلنگ های حصیری در کشور

شرکت شیلنگ صبرا با توجه به پتانسیل های بالایی که در زمینه تولید و پخش انواع شیلنگهای حصیری در بازار دارد، با افتخار اعلام می دارد که تمامی تاجران و فروشندگان و منتاژ کنندگان انواع شیلنگ و افرادی که در این حوزه بخه نحوی فعالیت می کنند را می تواند بر اساس نوع نیازشان در سریعترین زمان ممکن تامین نماید. اطلاعات تماس جهت ارتباط مستقیم با کارشناس و مشاور فروش این شرکت در زیر درج شده است.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@