صبرا
خانه / شیلنگ سمپاش / شیلنگ سمپاش قیمت ارزان موجود شد

شیلنگ سمپاش قیمت ارزان موجود شد

شیلنگ سمپاش قیمت

 

در این شرکت شیلنگ سمپاش قیمت ارزان موجود شد. شاید باورتان نشود اما هر نوع شیلنگ سمپاشی تولید داخل و خارج کشور که بخواهید با پایین ترین قمیت مستقیم از تولید کننده به شما عزیزان در این مرکز فروش شیلنگ عرضه می گردد. شیلنگ سمپاش از دسته شیلنگ هایی است که با قیمت ارزان آماده ارسال به تمام مشتریان در سراسر کشور است.

 

شیلنگ سمپاش قیمت

شیلنگ سمپاش و انواع آن در بازار

از جمله ضروری ترین وسایل کار یک کشاورز در زمین زراعی خود برای جلوگیری از حمله آفات و از بین رفتن محصولات استفاده از انواع سمپاش ها می باشد. مهمترین اجزا یک دستگاه سمپاش، شیلنگی است که سموم آفت کش را بر روی محصولات هدایت می کند.

از این رو شیلنگ های سمپاش جزو پرفروش ترین ابزارآلات کشاورزی است که در انواع و اندازه ها و کیفیت های مختلفی در بازار موجود می باشند.

  • شیلنگ های سمپاش از لحاظ نوع به دو دسته ی: دولایه و تک لایه تقسیم می شوند
  • و از لحاظ اندازه و طول کلاف معمولا در دو دسته ی ۵۰ و ۱۰۰ متری در بازار موجود می باشند.
  • و ۳٫۸ و ۵٫۱۶ اینچ دو سایز پرکابرد شیلنگ های سمپاش می باشند.

که شیلنگ سمپاش قیمت آن بر اساس کیفیت، طول کلاف و سایز آن مشخص می شود.

 

قیمت شیلنگ سمپاش

شیلنگ سمپاش تولید داخل

بخش زیادی از نیازهای کشاورزان زحمتکشی که در داخل کشور نیازمند به انواع شیلنگ های کشاورزی در مدل ها و کیفیت های مختلف هستند توسط تولیدکنندگان داخلی کشورمان تامین می گردد.

  • در این مرکز فروش انواع شیلنگ سمپاش در کشور، تمامی تولیدات انواع شیلنگ سمپاشی در ایران موجود و در حجم های بالا به فروش میرسد.

معمولا شیلنگ سمپاش قیمت آن، اگر تولید داخل باشد بسیار پایین تر از نوع وارداتی اش است که توصیه می کنیم نوع ایرانی این محصول را تهیه بفرمایید.

 

قیمت شیلنگ سمپاش

شیلنگ سمپاش تولید خارج

خب بدهی است بخش از نیاز کشور در حوزه شیلنگ های سمپاش از طریق واردات این محصول از کشور های مختلفی انجام شود.

خیلی از شما مشتریان شاید تمایل به خرید شیلنگ سمپاش ایرانی را ندارید و می خواهید نوع خارجی آن را تهیه نمایید، ما این دغدغه را برای شما عزیزان رفع کرده ایم:

  • انواع شیلنگ های سمپاش خارجی (کره ای، چینی، ژاپنی و …) به صورتی که نیاز بخش زیادی از درخواست های شما کشاورزان عزیز را رفع نماید، در این شرکت موجود است آن هم با قیمتی استثنایی.

مهمتربن برندهای شیلنگ سمپاش خارجی:

  • پانافلکس کره ای
  • توگاوا ژاپنی
  • ایگل چینی
  • هاروست چینی

 

قیمت شیلنگ سمپاش

شیلنگ سمپاش قیمت ارزان

حتی شما تاجر عزیزی که شیلنگ شمپاش قیمت ارزان می خواهید برای عرضه به کشاورزان داخلی و خارجی، شما هم می توانید برای تامین بار خود روی شیلنگ های موجود و خدمات این شرکت حساب کنید و شیلنگ سمپاش مورد نیازخود را در کشور مقصد تحصویل بگیرید.

 

ساعا کاری شرکت برای ثبت سفارش

مشاوران خوش برخورد و خبره این شرکت همه روزه شنبه تا جمعه از ساعت ۹ صبح آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و ثبت سفارشات و ارسال بار شما از درب کارخانه به محلی که شما می خواهید هستند، و این پاسخگویی تا ساعت ۲۲ ادامه دارد.

ما آماده ارائه انواع شیلنگ سمپاش قیمت مناسب به شما هستیم.

شرکت شیلنگ صبرا، شرکتی معتبر برای تاجران بزرگ در ایران و جهان.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@