صبرا
خانه / شیلنگ آبیاری / فروش شیلنگ آبیاری قطره ای ۱۵ متر به بالا

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای ۱۵ متر به بالا

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای با قیمت کف بازار و حتی زیر قیمت بازار، از ۱۵ متر به بالا امکان پذیر شده است. خرید و فروش شیلنگ آبیاری قطره ای کالایی فرصتی عالی برای سرمایه گذاری با کمترین ریسک و سود زودبازده برای عزیزانی که به فکر سرمایه گذاری در یک حوزه تجاری هستند، می باشد.

 

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای

شیلنگ ابیاری کشاورزی

شیلنگ های ابیاری کشاورزی اصولا با توجه نیاز بشر به این کالا کارخانه جات بزرگی در جهان بر روی تولید آن مشغول فعالیت هستند.

امروزه با پیشرفت و گسترش زمین های کشاورزی و افزایش جمعیت بر روی کره زمین ما نیازمند این هستیم که بتوانیم حداکثر استفاده را از زمین های کشاورزی ببریم. یکی از راه هایی که ما را به این هدف می رساند این است که از سیستم آبیاریی استفاده نماییم که قادر باشد آب مورد نیاز رشد محصولات کشاورزی را به صورت یکسان و کامل به تمامی محصولات کشاورزی برساند.

بهترین روشی که امروزه اختراع شده و توجیه اقتصادی بسیار زیادی نیز دارد و در مصرف آب هم می توان تا حد بسیار بالایی صرفه جویی نمود استفاده از شیلنگ آبیاری قطره ای در زمین های کشاورزی می باشد.

 

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای

طول لوله آبیاری قطره ای

طول لوله های آبیاری قطره ای بر اساس طول زمین زراعی و نحوه کاشت محصولات در زمین های کشاورزی متفاوت است.

به طور مثال اگر ما بخواهیم یک زمین ۱۰۰۰ متری به شیلنگ های کشاورزی آبیاری قطره ای مجهز نماییم حداقل ۴۰۰ متر شیلنگ آبیاری نیاز خواهیم داشت که این متراژی که بیان شد بر اساس نوع و شکل و نحوه کاشت محصولات ممکن است کم و یا زیاد گردد.

 

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای

 

نقشه طراحی آبیاری قطره ای

یکی از مسائلی که بر روی طول شیلنگ های آبیاری زمین های کشاورزی به صورت مستقیم موثر است نقشه طراحی آبیاری قطره ای است.

اگر به درستی و اصولی نقشه کارگذاشتن شیلنگ های آبیاری در زمین های کشاورزی طراحی نشود ممکن است کمتر و یا حتی بیشتر از حد نیاز شیلنگ آبیاری خریداری گردد و در نهایت مشمول هزینه های اضاف برای کشاورزان شود. پس برای آبیاری زمینهای کشاورزی خود نقشه ای درست طراحی نمایید.

 

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای

قیمت هر متر آبیاری قطره ای

قیمت هر متر آبیاری قطره ای بر اساس میزان نیاز شما برای خرید این محصول متفاوت است به عبارت دیگر مسلما اگر شخصی ۴۰۰ متر شیلنگ آبیاری بخواهد و شخص دیگر ۲۰۰۰۰ متر از این کالا بخواهد قیمت فروش شیلنگ آبیاری قطره ای در بین این دو سفارش متفاوت خواهد بود.

پس لطفا برای اینکه بدانید چه مقدار بایستی برای خرید شیلنگ آبیاری قطره ای مورد نیاز خود هزینه نمایید، ابتدا مشخص کنید چند متر و با چه کیفیتی از این نوع شیلنگ می خواهید سپس جویای قیمت ها شوید.

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای در شرکت صبرا باعث شده خیلی از کشاورزان و تاجرانی که این محصول را می خواهند به توانند با قیمت کف بازار آن را خریداری نمایند آن هم با بهترین شرایط.

خب برای استارت و شروع همکاری های رضایت بخش و مثمر ثمر فی ما بین شرکت صبرا و تمامی خریداران شیلنگ آبیاری قطره ای در ایران و جهان کافی است امروز و هم اکنون تماس گرفته و از نحوه همکاری جویا شوید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

خرید انواع شیلنگ آبیاری

خرید انواع شیلنگ آبیاری

شیلنگ آبیاری یکی از ابزارهای اساسی در سیستم‌های آبیاری مدرن است. این شیلنگ‌ها از موادی مانند پلی اتیلن با کیفیت بالا تولید می‌شوند و قابلیت تحمل فشار آب را دارا هستند. این شیلنگ به راحتی قابل حمل و نصب است و برای استفاده در باغ‌ها، مزارع و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد.