صبرا
خانه / شیلنگ آتش نشانی / قیمت شیلنگ آتش نشانی ۳ اینچ

قیمت شیلنگ آتش نشانی ۳ اینچ

شیلنگ آتش نشانی ۳ اینچ یک نوع شیلنگ اطفاء حریق است که برای انتقال آب یا ماده اطفاء حریق از یک منبع تا محل حادثه به‌کار می‌روند. این شیلنگ‌ها از جنس انعطاف‌پذیر و مقاوم در برابر حرارت و فشار ساخته شده‌اند. این شیلنگ‌ها معمولا دارای یک لایه داخلی لاستیکی و یک لایه خارجی الیافی هستند. برخی از این شیلنگ‌ها همچنین دارای یک لایه محافظ بیرونی از جنس پلاستیک یا لاستیک مصنوعی هستند.

قیمت شیلنگ آتش نشانی 3 اینچ

شیلنگ آتش نشانی ۳ اینچ باید مطابق با استانداردهای سازمان حفاظت و ایمنی از آتش NFPA و استانداردهای اروپایی EN باشد. این استانداردها الزامات طراحی و ساخت، آزمایش و بازرسی، مراقبت و تعویض شیلنگ آتش نشانی را تعیین می‌کنند. برخی از این استانداردها عبارتند از:

  • استاندارد NFPA 1961: این استاندارد الزامات طراحی و ساخت را برای شیلنگ آتش نشانی جدید، آزمایش مورد نیاز برای تأیید طراحی و ساخت، و بازرسی و آزمایش مورد نیاز تمام شیلنگ های آتش نشانی جدید را تعریف می‌کند۱.
  • استاندارد NFPA 1962: این استاندارد در مورد شیلنگ آتش نشانی مراقبت، استفاده، بازرسی، تست خدمات، و تعویض شیلنگ آتش نشانی، کوپلینگ، نازل، و لوازم شیلنگ آتش نشانی می‌باشد۱.
  • استاندارد USDA 5100-187c: این استاندارد مشخصات شیلنگ آتش نشانی جنگلی را تعیین می‌کند. این شیلنگ‌ها برای برآورده کردن الزامات تخصصی برای مبارزه با آتش سوزی در مناطق وحشی طراحی شده‌اند۱.
  • استاندارد EN 14540: این استاندارد الزامات کیفیت و آزمایش را برای شیلنگ آتش نشانی متحرک با قطر داخلی تا ۷۵ میلی‌متر را تعیین می‌کند. این شیلنگ‌ها برای استفاده در خودروهای آتش نشانی و تجهیزات مرتبط مناسب هستند۲.

این شیلنگ اینچ از جنس‌های مختلفی می‌تواند باشد.

برخی از انواع شیلنگ آتش نشانی ۳ اینچ عبارتند از:

قیمت شیلنگ آتش نشانی 3 اینچ

  • برزنتی: این شیلنگ‌ها از جنس لاستیک و الیاف کتان بافته شده هستند و دارای انعطاف‌پذیری بالایی هستند.
  • پارس: این شیلنگ‌ها از جنس پلی‌استر و پوشش پلی‌اورتان هستند و دارای سبکی و قابلیت جمع شدن هستند.
  • BLINDEX: این شیلنگ‌ها از جنس پلی‌استر و پوشش نیتریل هستند و دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت و سایش هستند.
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@